HAKKIMIZDA Berdan Tekstil

1982 yılında kurulan şirketimiz tekstil ve konfeksiyon konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. İhracat ve iç piyasa olarak hizmet verdiği müşteri gruplarının iş sahası çerçevesinde, personel kıyafetleri ve promosyon tekstili konularında  sektörün ihtiyaç duyduğu her türlü tekstil ürünlerinin imalatı konusunda hizmet vermektedir.

Şirketimiz sizlerden gelen talepleri her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve istenen zaman içerisinde karşılamaktadır. Bu ihtiyacı karşılarken 33 yılı aşkın tekstil tecrübesi deneyimli personel ve ekipmanları ile yüksek kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikası ile yapmaktadır.

Türkiye’de mevcut iş elbiseleri yapan firmaların içinde en kaliteli imalat yapanlar arasındayız. Tüm müşterilerimize ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve iyi düzeyde karşılayacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız her zaman yeniliğe açık olarak hizmet kalitesini geliştirecek standartları uygulamaktadır. Müşteri beklentilerini çok iyi tespit ederek yüksek kalite ve uygun fiyat politikamızla müşterimize en iyi hizmeti verebilmek öncelikli hedeflerimizdendir.

Sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutması, kaliteden ödün vermemesi ve izlediği uygun fiyat politikası; Berdan Tekstil’i Türkiye’de bir çok sektör tarafından en çok tercih edilen firma yapıyor.

Hizmet verdiğimiz firmalar arasında Borusan gurubuna 32 yıldır üretim yapmaktayız.  Borusan Holding, Borusan Mannesman Boru, Borçelik, Borusan Oto ve Türkiyedeki tüm yetkili BMW servisleri ( Kosifler Oto, Özgörkey İzmir, Öztorun Oto, Ege Servis, Bur-Mot Bursa,B.Oto Ankara, B.Oto Mersin,B.Oto İstinye,B.Oto Avcılar,Teknik Oto Bursa ), Kerim Çelik, Borusan Mühendislik, Borusan Lojistik, Supsan.

Peugeot Otomotiv ile kesintisiz 13 yıldır çalışıyoruz. Türkiyedeki tüm yetkili Peugeot servislerini biz giydiriyoruz., General Motor Türkiye ve Türkiyedeki tüm yetkili Opel servislerine 5 yıldır hizmet veriyoruz. Bunun haricinde Honda Türkiye fabrikası personeli, KIA satış bölümü , Aka Otomotiv fabrikası, gibi otomobil sektörüne senelerdir üretim yapıyoruz.

İnşaat sektöründe ENKA İnşaat ve San AŞ.'nin enerji ve santrallar grubu ile 8 yıldır, elçilikler grubu ile 12 yıldır, havalimanı grubu ile 4 yıldır çalışıyoruz. Ayrıca  Doğuş İnşaat ve Tic AŞ., Maya İnşaat Ltd Şti, Can İnşaat Ltd Şti, gibi firmalara hizmet verdik.

Gıda sektöründe Pizza Pizza mağazalar zinciri ile 6 yıldır çalışmaktayız, Çıtır Usta grubu , Bursa Kebap Evi  mağazalar zinciri, MEY İçki ve sponsor olduğu restaurantlar, Akvaryum Restaurat / Bodrum, Alarko Alfarm Leröy Su ürünleri San.ile 12 yıldır çalışmaktayız , yeni kurulan Marine Harvest Türkiye müşterilerimiz arasındadır.

Sağlık sektöründe İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Ortopedi Bölümü, Dent İstanbul Ağız ve Diş Sağ., Banat Fırça, Acıbadem Hastahanesi, müşterilerimiz arasındadır.

Ayrıca Garanti Bankası,  Matraş Deri, Türkiye Golf Federasyonu, THY sponsorluk hizmetleri, İstanbul Erkek Liseliler Vakfı,  GAP Mağazacılık AŞ, Gefco Taşımacılık ve Lojistik, D-Smart, Esse Ev Ürünleri,  UNİ Yazı Gereçleri Ltd Şti, Şahin Kırtasiye Ürünleri, Ereğli Demir Çelik AŞ, Mataş Matbaacılık, ART Grup Tanıtım Hizm., Piramit Tanıtım , Kemer Golf & Country Club, Euroclean Temizlik Hizm. …

Yurt dışında uzun yıllardır çalıştığımız firmalarımız şu şekildedir; 1990 yıllından beri Almanyadan ;  SNAP Sportswear GmbH ile, 2001 yılından beri Finzel & Schuck OHG firması ile çalışmaktayız. Bu firmalar katalog firmaları olup, bu firmaların kataloglarında birçok ürünümüz bulunmaktadır.  Bunu haricinde Alta Seta GmbH, ProTex GmbH , Dicke & Partner GmbH, Cloth Up Michaela Schwarz, Jakume Werbemittel , diewerbeartikel GmbH , Holfelder GmbH , Schillng Berufsbekleidung GmbH, usw.

Avusturyadan ; Handelsagentur Import & Export Werner Pullnig, Radelgruber Wergegeschenke FEA Promotion  e.U , …

Norveçten ; HALLVARD LEROY gibi firmaların özel siparişlerini  üretmekteyiz.

Çok az firmanın ihracat yaptığı iş kıyafetleri sektöründe gösterdiğimiz başarı üretim kalitemizin ve güvenilirliğimizin bir işaretidir.

İhracatımız  nedeniyle sektörümüzün standartlarının çok üzerinde kumaş ve ürün kalitesinde yüksek, fiyat politikasında uygun, teslimde hızlı üretim politikamız ile tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Personel kıyafetlerinin dışında örme dış giyim grubunda bayan , erkek ve çocuk olarak ihracata yönelik moda tasarım ürünleri yapmaktayız. Yüksek kalite , uygun fiyat ve hızlı teslimat prensibi ile müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmaktayız.Başta Danimarka , İngiltere , Almanya ve Polonya müşterilerimiz olmak üzere ürünlerimiz Avrupanın çeşitli ülkelerinde mağazalarda satılmaktadır.. Aylık kapasitemiz 100.000 adet olup , yeni alınan siparişin yükeme termini 5-6 hafta, tekrarını ise 3-4 hafta içinde teslim edebilmekteyiz.

Müşteri referanslarımız;

Denmark: Kompagniet 1991, KSK Fashion, B&C

Poland: Mohito, M/L

England: Pearlgate House, Lakeland

France: Studio-Tex

Bu şekilde müşteri güvenirliği yüksek bir firma olup, tüm siparişlerimizdeihracat  mantığıyla çalışmayı prensip edinmiş, önce numune çalışması, sonrasında imalat  numunesi ve onay alınması sonrasında risksiz bir imalat ile hem müşterilerimizin beklentilerini karşılamış ve olabilecek ihtilaflardan hem müşterilerimizi hem de üretimi  korumuş oluyoruz.

Sizlere hizmet vermekten onur duyarız.